chillums امنیت آمریکا قطعنامه امنیت ملی

chillums: امنیت آمریکا قطعنامه امنیت ملی بین الملل آمریکا شورای امنیت نیکی هیلی

گت بلاگز اجتماعی ایران با بحران آب رو به رو است ، 90 درصد استخرهای شمال شهر با آب شرب پر می شوند

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: هم اکنون آپارتمان های بزرگی که در شمال شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ساخته می شود در طبقات من

ایران با بحران آب رو به رو است ، 90 درصد استخرهای شمال شهر با آب شرب پر می شوند

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در گفتگو با خبرنگار حوزهحوزه شهری گروه اجتماعی گروه تحریریه سایت جوان؛ با اشاره به استفاده از آب شرب در پر کردن استخرهای خانگی، اظهار داشت: 90 درصد استخر های منازل شمال شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران بر اساس اطلاعات به دست آمده با آب شرب پر می شود.
عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: هم اکنون آپارتمان های بزرگی که در شمال شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ساخته می شود در طبقات منفی خود استخرهای بزرگ ساخته اند که عمده آنها با آب شرب پر می شود به همین منظور با توجه به محدودیت منابع آبی که در کشور وجود دارد باید این عنوان مورد بررسی قرار گیرد.

عبارات مهم : استخر

قناعتی ادامه داد: لزومی ندارد که یک عده از 4 درصدی ها استخر داشته باشند در حالی که در همه مراکز و مجموعه های شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران استخر ساخته شده است و مردم می توانند از این استخرها استفاده کنند.
وی تاکید کرد: نیازی نیست عده ای استخر شخصی داشته باشند و با تعرفه دولتی که حق مردم است آب به قیمت دولتی بگیرند و با آن استخرهای خود را پر کنند.
قناعتی گفت: شرکت آب و شهرداری ها باید نظارت کافی داشته باشند تا این استخرها با تانکرهای آب های زیر زمینی و غیر شرب پر شوند چراکه هم اکنون کشور با بحران آب رو به رو است و نباید آب را به هدر بدهیم.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: استخر | ایران | شورای اسلامی | اخبار شورای شهر | استخر | آب شرب | شهرداری | بحران آب

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog