chillums امنیت آمریکا قطعنامه امنیت ملی

chillums: امنیت آمریکا قطعنامه امنیت ملی بین الملل آمریکا شورای امنیت نیکی هیلی

گت بلاگز اخبار بین الملل ۲۰۱۸ هم در وزارت خارجه می‌مانم / تیلرسون

وزیر خارجه آمریکا با تاکید بر اینکه ۲۰۱۸ هم در پست خود می‌ماند، گزارش‌های تازه مبنی بر اینکه قصد خروج از دولت ترامپ را دارد رد کرد. 

۲۰۱۸ هم در وزارت خارجه می‌مانم / تیلرسون

تیلرسون: ۲۰۱۸ هم در وزارت خارجه می مانم

عبارات مهم : آمریکا

وزیر خارجه آمریکا با تاکید بر اینکه ۲۰۱۸ هم در پست خود می ماند، گزارش های تازه مبنی بر اینکه قصد خروج از دولت ترامپ را دارد رد کرد.

به گزارش ایسنا، رکس تیلرسون، وزیر خارجه آمریکا جمعه در مصاحبه با سی ان ان گفت نخستین سال حضورش در وزارت خارجه موفقیت آمیز بود و آینده نگری کرد که ۲۰۱۸ هم سال سازنده ای جهت شروع اجرای سیاست های دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا باشد.

۲۰۱۸ هم در وزارت خارجه می‌مانم / تیلرسون

تیلرسون گفت: گمان می کنم سال ۲۰۱۸ خیلی سازنده ای داشته باشیم. وزارت خارجه هر روز نیرومند تر می شود و متوجه می شود که ما جهت انجام چه کاری تلاش می کنیم. و امیدوارم که سال ۲۰۱۸ بسیار بسیار موفقیت آمیزی داشته باشیم.

رئیس دستگاه دیپلماسی آمریکا در پاسخ به اینکه در وزارت خارجه می ماند یا خیر گفت قصد دارد کل سال آنجا باشد.

وزیر خارجه آمریکا با تاکید بر اینکه ۲۰۱۸ هم در پست خود می‌ماند، گزارش‌های تازه مبنی بر اینکه قصد خروج از دولت ترامپ را دارد رد کرد. 

گزارش رسانه ها تصویری از روابط خصمانه دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا و تیلرسون رسم کردند آیا که این مقام ها گاها بر سر پرسشها سیاستگذاری از جمله راجع به کره شمالی و توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران بحث می کنند.

نیویورک تایمز ماه گذشته گزارش داد کاخ سفید طرحی جهت اخراج تیلرسون و جایگزینی مایک پامپئو، مدیر سیا دارد و همین گمانه هایی را راجع به آینده وزیر خارجه آمریکا به وجود آورد. این گزارش از سوی وزارت خارجه و کاخ سفید رد شده است و آنها تاکید دارند طرحی جهت اخراج تیلرسون ندارند.

تیلرسون جمعه به سی ان ان گفت که باید عالی ترین راه ارتباط با مدیر جمهور را پیدا کند و باید تلاش کند که نظرات ترامپ را از تمام جنبه های یک مساله تامین کند، حتی اگر آن چیزی نباشد که بخواهد بشنود.

۲۰۱۸ هم در وزارت خارجه می‌مانم / تیلرسون

واژه های کلیدی: آمریکا | دولت ترامپ | رکس تیلرسون | وزارت خارجه | دونالد ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog