chillums امنیت آمریکا قطعنامه امنیت ملی

chillums: امنیت آمریکا قطعنامه امنیت ملی بین الملل آمریکا شورای امنیت نیکی هیلی

گت بلاگز اخبار حوادث با وعده ازدواج، دختران را سرکیسه می‌کرد , تصویر ، این سارق را شناسایی کنید

مردی که با حضور در اماکن پرتجمع و شناسایی دختران مجرد با وعده ازدواج از آنان دزدی کرده بود، دستگیر شد.

با وعده ازدواج، دختران را سرکیسه می‌کرد , تصویر ، این سارق را شناسایی کنید

این سارق را شناسایی کنید؛ با وعده ازدواج، دختران را سرکیسه می کرد / عکس

عبارات مهم : ایران

مردی که با حضور در اماکن پرتجمع و شناسایی دختران مجرد با وعده ازدواج از آنان دزدی کرده بود، دستگیر شد.

به گزارش خبرآنلاين، شنبه 29 مهرماه امسال زن جوانی با مراجعه به کلانتری 107 فلسطین اعلام کرد که فردی به نام محسن وطنی اقدام به دزدی عابربانکش و برداشت پول از حساب وی کرده هست، ه بلافاصله پرونده ای در این خصوص تشکیل شد و به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه 6 تهران، پرونده در اختیار پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

شاکی بعد از حضور در پایگاه سوم پلیس آگاهی به کارآگاهان گفت: مدتی قبل در ایستگاه مترو پسر جوانی به نام محسن وطنی به من مراجعه و با چرب زبانی از من خواهش کرد تا جهت آنکه یکدیگر را بهتر بشناسیم، مدتی با یکدیگر ملاقات داشته باشیم و در صورت توافق و تفاهم با یکدیگر، زمینه ازدواج را فراهم کرده و عنوان را به خانواده های خود اطلاع دهیم. چندین جلسه با یکدیگر ملاقات حضوری داشتیم تا اینکه آخرین بار با یکدیگر به یکی از سینماهای پایتخت کشور عزیزمان ایران در میدان ولیعصر رفتیم. در مسیر بازگشت به منزل بودم که ناگهان پیامکی جهت گوشی تلفن همراهم ارسال شد که با دیدن آن متوجه برداشت پول از حساب عابربانکم شدم.

شاکی ادامه داد: بلافاصله در کیف دستی ام به دنبال عابربانک گشتم ولی آن را پیدا نکردم و ناگهان به یاد آوردم که چند روز پیش، محسن به بهانه زدن رمز دوم اقدام به گرفتن کارت از من کرده بود و من نیز شماره رمز خودم را به او داده بودم. بلافاصله با محسن تماس گرفتم ولی او دیگر پاسخگوی تماس های من نبود و گوشی تلفن همراهش نهایتا خاموش شد.

همزمان با شروع پیگیری به پرونده، شکایت های مشابه دیگری با مباحث متفاوت کلاهبرداری و تحصیل مال نامشروع به پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ ارجاع شد که در تمامی این پرونده ها مرد جوانی با مراجعه به زنان جوان و با حیله و تکنیک و طرح پیشنهاد دروغین ازدواج، ضمن فریب این زنان جوان اقدام به دزدی وجوه نقد و دیگر اموال با ارزش آنها کرده بود.

با وعده ازدواج، دختران را سرکیسه می‌کرد , تصویر ، این سارق را شناسایی کنید

یکی از این شکات در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: چندی پیش در وقت مراجعه به بیمارستان با فردی به نام خلیل رضاپور آشنا شدم که در قسمت انتظار بیمارستان درکنارم نشسته بود، ابتدا عنوان صحبت در خصوص بیمارستان و هزینه های آن بین ما مطرح و او مدعی شد می تواند جهت تأمین هزینه بیمارستان اقدام به تهیه وام بدون بهره کند. به این ترتیب آشنایی ما دو نفر شروع شد و تنها چند روز بعد از اینکه با این شخص آشنا شدم او در چندین ملاقات حضوری به من پیشنهاد ازدواج داد و من نیز که طی همین مدت کوتاه به او علاقه مند شده است و به اعتماد پیدا کرده بودم با پیشنهادش موافقت کردم ولی او از این اعتماد سوء استفاده کرد و بعد از دزدی طلاهایم، ناپدید شد.

با توجه به شیوه و شگرد متهم در شناسایی مالباختگان در مراکز پر رفت و آمد از جمله بیمارستان ها و ایستگاه های مترو، تصویرهای به دست آمده وی در اختیار حراست بیمارستان ه، پلیس مترو و … قرار داده شد تا در صورت مشاهده و شناسایی متهم نسبت به اطلاع عنوان به پایگاه سوم و در صورت امکان دستگیری متهم اقدام کنند و آخر در روز پنجشنبه 23 آذرماه او به وسیله عوامل حراست بیمارستان شهید رجایی شناسایی شد و کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی با مراجعه به بیمارستان متهم را قبل از خروج از محل دستگیر و به پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ انتقال یافته کردند.

با دستگیری متهم پرونده، هویت واقعی وی به نام رضا متولد 1371 شناسایی و مشخص شد که وی با اسامی و هویت هاي مجعول، با طرح پیشنهاد دروغین ازدواج ابتدا اعتماد زنان و دختران را جلب كرده و در ادامه با سوء استفاده از اعتماد ایجاد شده است از سوی شکات، ضمن فریب این افراد اقدام به دزدی اموال باارزش از جمله پول و طلاجات از آنها کرده است.

سرهنگ کارآگاه محمد نادربیگی، مدیر پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با اعتراف صریح متهم به فریب زنان و دختران جوان و همچنین دزدی از آنها و به منظور شناسایی دیگر شکات و مالباختگان احتمالی، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم از سوی بازپرس پرونده صادر شده است است.

وی از شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند خواست جهت پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در خیابان خرمشهر – میدان نیلوفر مراجعه کرده و اطمینان داشته باشند که هویت شکات به صورت محرمانه نزد پلیس محفوظ باقی خواهد ماند.

مردی که با حضور در اماکن پرتجمع و شناسایی دختران مجرد با وعده ازدواج از آنان دزدی کرده بود، دستگیر شد.

واژه های کلیدی: ایران | پرونده | ازدواج | شناسایی | پلیس آگاهی | بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog